All skin types

Szűrők

Rendezés:

140 termék

szemmaszk
feszesítő krém
Haruharu WONDER - Black Rice Hyaluronic Toner
37% megtakarítás
Hidratáló csiganyál szérum a rugalmas és ragyogó arcbőrért.
4.9 Kedvezményes ár$38.00 Eredeti ár$60.00Unit price: $0.38/ml
29% megtakarítás
Nyugtató fényvédő arckrém aloe verával a hidratált és védett arcbőrért.
4.9 Kedvezményes ár$34.00 Eredeti ár$48.00Unit price: $0.68/ml
29% megtakarítás
bőrnyugtató  krém
5.0 Kedvezményes ár$53.00 Eredeti ár$75.00Unit price: $0.53/ml
szemtapasz
25% megtakarítás
Medicube-AGE-R  Glutathione Glow Cream
4.8 Kedvezményes ár$71.00 Eredeti ár$95.00Unit price: $1.42/ml
20% megtakarítás
arcmaszk
4.4 Kedvezményes ár$47.00 Eredeti ár$59.00Unit price: $0.31/ml
fátyolmaszk
21% megtakarítás
arckrém
4.5 Kedvezményes ár$53.00 Eredeti ár$67.00Unit price: $0.53/ml
14% megtakarítás
ránctalanító krém
11% megtakarítás
retinol krém
5.0 Kedvezményes ár$34.00 Eredeti ár$38.00Unit price: $0.23/g
27% megtakarítás
arcszérum
5.0 Kedvezményes ár$45.00 Eredeti ár$62.00Unit price: $1.50/ml
30% megtakarítás
arctonik
5.0 Kedvezményes ár$31.00 Eredeti ár$44.00Unit price: $0.21/ml
26% megtakarítás
niacinamid szérum
2.7 Kedvezményes ár$61.00 Eredeti ár$82.00Unit price: $2.03/ml
18% megtakarítás
Haruharu wonder - Centella Phyto & 5 Peptide Concentrate Cream - Ránctalanító arckrém
29% megtakarítás
booster
5.0 Kedvezményes ár$53.00 Eredeti ár$75.00Unit price: $0.35/ml
20% megtakarítás
haruharu wonder - Black Rice Hyaluronic Toner Fragrance Free - Moisturizing toner - 150ml
5.0 Kedvezményes ár$35.00 Eredeti ár$44.00Unit price: $0.23/ml
11% megtakarítás
arclemosó
Kedvezményes ár$34.00 Eredeti ár$38.00Unit price: $0.23/ml
19% megtakarítás
Haruharu wonder - Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil - Arclemosó olaj
5.0 Kedvezményes ár$55.00 Eredeti ár$68.00Unit price: $0.37/ml
11% megtakarítás
fényvédő
5.0 Kedvezményes ár$51.00 Eredeti ár$57.00Unit price: $1.02/ml
6% megtakarítás
Round Lab - Birch Juice Sunscreen - Fényvédő krém - 50ml
5.0 Kedvezményes ár$50.00 Eredeti ár$53.00Unit price: $1.00/ml
25% megtakarítás
Csiganyál esszencia a hidratált és ragyogó arcbőrért.
5.0 Kedvezményes ár$69.00 Eredeti ár$92.00Unit price: $0.86/ml
csiganyál arcmaszk
arctonik
20% megtakarítás
arcszérum
4.5 Kedvezményes ár$57.00 Eredeti ár$71.00Unit price: $0.95/ml
New product25% megtakarítás
nyugtató arckrém
5.0 Kedvezményes ár$9.00 Eredeti ár$12.00Unit price: $0.60/ml
feszesítő arckrém
szemkörnyékápoló
Kedvezményes ár$48.00Unit price: $2.40/ml
29% megtakarítás
Arencia - Holy Hyssop Sheet Mask
Kedvezményes ár$10.00 Eredeti ár$14.00Unit price: $10.00/db
25% megtakarítás
hialuronsav toner
Kedvezményes ár$36.00 Eredeti ár$48.00Unit price: $0.24/ml
Anua Rice 70 Glow Milky Toner
New product20% megtakarítás
fényvédő
5.0 Kedvezményes ár$47.00 Eredeti ár$59.00Unit price: $0.94/ml
20% megtakarítás
arcszérum
hidratáló arctisztító

Every skin type has its own specific needs, but there are some general rules that everyone can follow for healthy and radiant skin. The basic skincare routine consists of cleansing, moisturizing, and protection, which are important for all skin types. Use a gentle cleanser to remove impurities morning and evening to keep the skin fresh and clean. Choose a moisturizer suitable for your skin type: a lightweight formula for oily skin, a richer cream for dry skin.

  • Using sunscreen is essential, regardless of your skin type, to protect the skin from the harmful effects of UV radiation. Serums rich in antioxidants can support the skin’s natural defense for all skin types. The frequency of exfoliation may vary depending on skin type, but it is recommended for everyone 1-2 times a week to remove dead skin cells and improve skin texture.

.

Related content

All content
hidratáló arckrém

Hidratáló krém zsíros bőrre - tényleg szüksége van rá a bőrödnek?

Ha zsíros a bőröd, talán te is gondoltad már azt, hogy a hidratáló krém csak még fényesebbé teszi az arcodat. Pedig a zsíros bőrnek is szüksége van hidratálásra – a kérdés inkább az, hogy milyen hi...

pattanásos bőr

COSRX for acne – Which COSRX product should you choose for acne-prone skin?

COSRX for acne? We’ll show you which COSRX products may be suitable for acne-prone, blackhead-prone, and oily skin, and how to build your routine.

Tranexamic Acid

Tranexamic acid in Korean skincare - What is it good for, and how should you use it for pigmentation?

If you are looking for a targeted active ingredient for pigmentation spots, uneven skin tone, or a dull complexion, you have probably already come across tranexamic acid. In recent years, it has ap...